Açık Otopark Sundurma

Carport (açık otopark araç koruma sistemi) özellikle kapalı otopark imkânı olamayan yerlerde kullanışlı ve pratik kesin bir çözümdür. Carport'un tamamı özel alaşımlı üstün teknoloji üretimi alüminyumdan imal edilmiştir. Rüzgâr hesapları yapılan ürün (80/120 km/hız) sert rüzgârların alındığı yerlerde dahi güvenle kullanılabilinir. Carport hava hareketlerinin yönü doğrultusunda istenen (tatlı bir salınımla hava akımı yönünde) hareket eder. Yer değiştiren hava akım hızına göre salınım yönü oluşur.

Tasarımı iki ayak üzerinde olan Carport neredeyse her alana kurula bilinir. Hesaplanmış yapısı sayesinde dar alanlarda dahi araç hareket yeteneğini kısıtlamaz (sürücüye yardımcı olacak manevra alanını işkâl etmez). Carport varolan alanda araba manevrasını en az etkileyecek yapıya sahiptir. Carport'un çatı kaplamasında kullanılan polikarbonat camdan 250 kat sağlam 14 kat daha hafiftir. Mükemmel bir ışık geçirgenliğine sahiptir(ortama % 83). Filtrasyon özelliği vardır. UV ışınlarını geçirmez (% 100 ). Bu sayede renk solmasını önler. Isıya ve dış kimyasal etkenlere karşın mukavimdir(-40C+130C). Çok hafif ve fleksibil malzemedir. Darbelere karşı dayanıklıdır.

Japon menselli olan ürün mimari tasarımıyla sadelik, teknoloji ve modernliği vurgular. Kurulduğu her alana tasarımıyla değer katar ve doğal aydınlık oluşturur. Carport'un çatısına yerleştirilmiş yağmur olukları ve eğimli yapısı sayesinde otoparkınızın kuru ve temiz kalması sağlar. Vidalarına kadar monte edileceği alana özel ambalajı ile sevk edilen Carport'un çevreye zarar vermeden çabuk ve pratik montaj tekniği vardır. Bu özelliği ile kurulum aşamasında minimum rahatsızlık verir. Standart (510x270) ölçüsündeki Cartport'u yan yana, karşılıklı veya sıralı olmak üzere 3 alternatifli olarak monte etmek mümkündür.

Ayrıca araç sayısına ve otopark alanına göre çoklu olarak (yukarıda bahsedilen alternatifler kullanılarak) düzenlenebilir. Carport bulunduğu alana estetik ve çağdaş bir görünümle birlikte kaliteli bir çizgi getirir.

Firmamız kurulduğu günden itibaren imalatlarında her zaman kaliteli malzeme kullanımı ve birinci sınıf işçilik ilkesi ile hareket etmiştir.


TEKNİK VERİLER

   Ebat : 510cm. X 270cm.
   Eğimli Çatı Yapısı : İçten;105derece,Dıştan;75derece
   Ayak Yüksekliği : Max.+/- 2500mm/Min.1800mm
   Çatı Eğimi ile Artan Yüksekl.: Max.+730mm/ Min.230mm.arası
   İki G.Çelik Ayak Mesafesi : (+/-) 290cm. (merkezden, merkeze)
   Renk : Gümüş Eloksal
   Sabitleme : Ankraj Betonu

project-1
project-1
project-1
project-1
project-1
project-1