Egepen Sürme

Egepen Sürme Kataloğu İçin Tıklayınız...

Özgür Bir Yaşamı Tercih Edenlere

Egepen Deceuninck PVC Sürme Pencere ve Kapı Sistemi’yle evler daha ferah ve daha özgür!

Egepen Deceuninck PVC Sürme Pencere ve Kapı Sistemleri, açıldığı alanlara daha kolay ulaşım ve daha geniş bir görüş açısı sağlamak için tasarlanmıştır.

PVC Sürme Pencere ve Kapı Pencere Sistemi'nde görüş alanının artırılması hedeflenirken, PVC Sürme Pencere ve Kapı Sistemi 'nde mukavemet artırılması hedeflenmiştir. PVC Sürme Pencere ve Kapı Sistemi 'nin tasarımında “yalıtım” ön planda tutulmuştur. Sistem içinde yer alan bir çok profil ve yardımcı malzemeler, izolasyon hedeflenerek özel olarak tasarlanmıştır ve birleşim yerlerindeki alın kapatma / alın birleştirme profillerine, TPE conta dahil edilerek izolasyon artırılmıştır.

PVC Sürme Pencere ve Kapı Sistemi 'nde; sürme kasa, sürme pervaz kasa, sürme kasa sineklikli, üç ray kasa, sabit sürme kasa ve sabit sürme pervaz kasa kullanımı ile birçok çözüm bulunmaktadır. Bu sistemde üretilen pencere ve kapı detayına göre, sistem içinde iki farklı sürme kanat profil (3 odacıklı) seçeneği yer alır.

PVC Sürme Pencere ve Kapı Sistemi yardımcı profiller kullanılarak Zendow ve Everest Max PVC Pencere ve Kapı Sistemleri ile de kombine edilebilmektedir. Ayrıca, alüminyum alın kapatma ve alın birleştirme profilleri ile rüzgara karşı mukavemet de artırılarak, daha geniş boyutlarda doğrama imalatı yapma olanağı sağlanır. Aynı zamanda bu alüminyum profiller, doğramayı estetik açıdan da tamamlar.

Sürme kasa çift kanat hareketli veya sabit sürme kasa uygulamalarında, alt-üst ve yan kısımlarında f iks bölümler oluşturulabilir. PVC Sürme Pencere ve Kapı Sistemi 'nde ayrıca jaluzili cam uygulaması da yapılabilmektedir. Sistemde yer alan tüm profiller, TS 5358 EN 12608’e uygundur.

project-1
project-1
project-1
project-1