Alüminyum Doğrama

ALDOKS SERİ

Dayanıklı yapısıyla işyerlerinin büyük ölçüdeki doğrama işlerinde tercih edilmektedir. Isı yalıtımlı olanlarıda mevcuttur.

Fiyat gözönüne alındığında daha çok Aldoks serisi ve C 60 Serisi tercih edilmektedir. Cam kapılı uygulamalarda tamamlayıcı bir üründür.Görsel olarak çok estetikdir.

Aldoks Serisi yalıtımsız kapı ve pencere serisidir.

Farklı et kalınlıkta üretilebilir.

Geniş veya dar serileri, köşe dönüş profili alternatifi ile ekonomik bir seridir.

Bir yapının ana unsurlarından olan biri olan pencere, bina estetiği açısından oldukça önemlidir. Profil oturma genişliği 70 mm olan Zendow Sistemi, görüş alanını arttırılmasını sağlayacak şekilde tasarlanmıştır. Sistem, aynı zamanda, 5 odacıklı yapısı ile, estetiği, üstün sağlamlık ve dayanıklılığı bir arada sunmaktadır.

C60 SERİ

C60 seri alüminyum piyasada en çok bilinen ve kullanılan alüminyum serilerden birisidir. Çift yönden çıtalı olması özellikle yüksek binalarda, büyük hacimli camların içeriden olduğu gibi dışarıdan da montajına olanak sağlar. Isı yalıtımlı ve ısı yalıtımsız olarak iki şekilde profil seçeneğine sahip olan C60, mukavemet ve fiyat aralığındaki optimum dengede yer aldığı için tüketici tarafından da çokça tercih edilen bir seridir.

C 60 Serisi: Isı yalıtımsız kapı pencere ve vitrin doğraması serisidir.

Profillerin et kalınlığı 1.6 mm’dir.

Farklı cam kalınlıkları uygulanabilir

SÜRME SERİ

Aluminyum doğrama pvc pencere sektörü yaygınlaşmaya başladıktan sonra daha çok işyerleri için tercih edilmeye başlanmıştır.

Dayanıklı yapısıyla işyerlerinin büyük ölçüdeki doğrama işlerinde tercih edilmektedir. Isı yalıtımlı olanlarıda mevcuttur

NEDEN ALÜMİNYUM?

   • Sağlam ve uzun ömürlüdür.
   • Demir, çelik, bakır ve pirinç malzemelerine göre 3 kez daha hafiftir.
   • Alüminyum alaşımları çelikle boy ölçüşecek şekilde sağlamdır.
   • Ani yüklemelere karşı sağlamdır.
   • Paslanmaz, sararmaz, kimyasal etkilere karşı dayanıklıdır.

project-1
project-1
project-1
project-1
project-1
project-1
project-1
project-1
project-1
project-1
project-1
project-1